Seura info

S-Kiekko Juniorit ry
Huhtalantie 2 (Elinkeinotalo 2. krs)
60220 SEINÄJOKI
Y-tunnus: 1059736-5
ma - pe klo 8.00 - 16.00

PELAAJASIIRTOASIOISSA lähetä sähköpostia osoitteeseen
pelaajasiirrot@s-kiekko.com

Paras aika valmennuspäällikön, taitovalmentajan ja seuratyöntekijän tavoittamiseen on arkisin klo 9.00 - 15.00:

VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ



Tuomas Takala
p. 050 377 3884
tuomas.takala@s-kiekko.com
Urheilutoiminta, pelaajasiirrot, kilpakiekon ja valmennuksen kehittäminen.

TAITOVALMENTAJA



Antti Uitto
p. 050 377 6664
antti.uitto@s-kiekko.com
Alueen taitovalmentaja ja LKK - U12 valmennuksen kehittäminen


SEURATYÖNTEKIJÄ ja TYTTÖKIEKKOVASTAAVA



Jukka Hakala
p. 050 377 1005
jukka.hakala@s-kiekko.com
Seuran talous ja hallinto. Akatemia- ja tyttökiekkotoiminta.


U18 PÄÄVALMENTAJA, URHEILULUKIOTOIMINTA JA JÄÄVUOROT



Lauri Laakso
p. 040 564 6949

lauri.laakso@s-kiekko.com

HANKEVASTAAVA

Tomi Poikonen
p. 0400 268 231
tomi.poikonen@s-kiekko.com
Seuravalmentajan ja hankevastaavan tehtävät

MAALIVAHTIKOORDINAATTORI

Mikko Markkila
p. 040 709 9844
mikko.markkila@s-kiekko.com
Seuran maalivahtitoiminnan kehittäminen

KOKOUSSIHTEERI
(lisäksi vain valmennuspäällikön ilmoittamat tehtävät torstaisin klo 8.00 - 16.00)
Kirsi Kuusisto (Tmi Kirsin Tiedotuspalvelu)
kirsi.kuusisto@s-kiekko.com
p. 050 3369 050 (torstaisin)