Seura Info

Seura info

S-Kiekko Juniorit ry
Huhtalantie 2 (Elinkeinotalo 2. krs)
60220 SEINÄJOKI
Y-tunnus: 1059736-5
ma - pe klo 8.00 - 16.00
HUOM. POIKKEUS AUKIOLOAJASSA KESÄLLÄ 2021: TOIMISTO SULJETTU 1.7. - 31.7.2021


PELAAJASIIRTOASIOISSA lähetä sähköpostia osoitteeseen
pelaajasiirrot@s-kiekko.com

Paras aika valmennuspäällikön, taitovalmentajan ja seuratyöntekijän tavoittamiseen on arkisin klo 9.00 - 15.00:

VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Tuomas Takala
p. 050 377 3884
tuomas.takala@s-kiekko.com
Urheilutoiminta, pelaajasiirrot, kilpakiekon ja valmennuksen kehittäminen.
Lomalla 21.6. - 1.8.2021.

TAITOVALMENTAJA
Antti Uitto
p. 050 377 6664
antti.uitto@s-kiekko.com
Lomalla 17.6. - 1.8.2021.

SEURATYÖNTEKIJÄ ja TYTTÖKIEKKOVASTAAVA
Jukka Hakala
p. 050 377 1005
jukka.hakala@s-kiekko.com
Lomalla 28.6. - 18.7.2021.

U18 PÄÄVÄLMENTAJA
SEURAN JÄÄVUOROT ja URHEILUKIOTOIMINTA

Lauri Laakso
p. 040 564 6949
lauri.laakso@s-kiekko.com

MAALIVAHTIKOORDINAATTORI
Mikko Markkila
p. 040 709 9844
mikko.markkila@s-kiekko.com

Toimistotehtäviä hoitaa
TORSTAISIN klo 8.00 - 16.00 (seuraava toimistopäivä 5.8.2021)
Kirsi Kuusisto (Tmi Kirsin Tiedotuspalvelu)
kirsi.kuusisto@s-kiekko.com
p. 050 3369 050 (torstaisin, ei heinäkuussa 2021)


   
Lisää uutisia
S-Kiekko Juniorit ry
Kategoriat